• Post category:Activities

Üniversitemizde Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 2019-2020 Akademik Yılı Güz Döneminde çeşitli sertifika programlarına katılarak belge almaya hak kazanan katılımcılra yönelik Sertifika Takdim Töreni düzenlendi.

SÜBİTAM Prof. Dr. İsmet BERBER Konferans Salonu’nda düzenlenen programa; Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ ve Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK, Su Ürünleri Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Turgay ALTUN, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürlerimiz, Akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz ile Sinoplu vatandaşlar katıldılar.

Yaklaşık 600 Kursiyer Sertifika Almaya Hak Kazandı

Rektörümüz daha sonra Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından verilen Ücretsiz Sertifika Eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan kursiylerleri tebrik etti. Rektörümüz eğitimlere katılan yaklaşık 600 kursiyerin, sertifika almaya hak kazandığını belirtti. Rektörümüz ayrıca eğitimleri veren öğretim elemanlarımıza da teşekkürlerini sundu.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN daha sonra, Bahar Döneminde açılması planlanan Ücretsiz Sertifika Programlarını, öğrencilere yönelik yapılacak yarışmaları, ortak seçmeli dersleri ve interaktif etkinlikleri de öğrencilerimizle paylaştı.

Sertifikalar Kursiyerlerle Buluştu

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın konuşmalarının ardından program sertifika takdim töreniyle devam etti.

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 25 Farklı Programda yapılan Ücretsiz Sertifika Eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi.

Yoğun katılımın yaşandığı törende sertifikalar; Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ ve Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK, Su Ürünleri Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Turgay ALTUN tarafından verildi.

Sertifika Takdim töreninin ardından Ücretsiz Sertifika Eğitimini gerçekleştiren öğretim elemanlarımıza Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımız tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.